Nabídka služeb


PODMÍNKY REZERVACE:

Pokud budetemít víc než 10 minut zpoždění, bohužel službu nemohu provést z časových důvodů. Na každou službu mám vyhrazen čas. Aby byla zachována kvalita, službu nelze uspěchat, nebo provést rychleji.

Ve chvíli, kdy vytvoříte rezervaci je potřeba do 3 dnů uhradit rezervační poplatek ve výši 1.000 Kč na číslo účtu 2101747583/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, které jste uvedli při rezervaci a e-mail, na který zašleme fakturu) nebo také osobně ve studiu Nádražní 7 Český Těšín - také do 3 dnů od vytvoření rezervace. Záloha se poté odečte od provedené služby.

ZRUŠENÍ REZERVACE: V případě, že svou rezervaci zrušíte, učiňte tak nejpozději 24 hodin pred vaším termínem, jinak rezervační poplatek propadá.

Pokud vlastníte dárkový poukaz a nemůžete se dostavit, zrušte svou rezervaci nejpozději 24 hodin před vašim termínem. V případě pozdějšího zrušení termínu propadá 50% z hodnoty poukazu. V případě, že se nedostavíte, neomluvíte se - dárkový poukaz propadá celý.

DÁRKOVÝ POUKAZ NELZE VRÁTIT ANI SMĚNIT ZA PENÍZE. Objednávejte se, prosím, s dostatečným předstihem a né pár dní před koncem jeho platnosti.

Jako vstřícný krok a projev respektu prosíme o vypnutí mobilního telefonu po dobu vaši návštěvy ve studiu.

Úhradou rezervačního poplatku potvrzuji, že jsem si přečetl/a podmínky rezervace.PERMANENTNÍ MAKE-UP

 • Permanentní make-up je metoda aplikace přírodního barviva do střeních vrstev kůže. Povrchová mikropigmentace permanentním make-upem se podstupuje především z estetických důvodů za účelem zvýraznění nebo vymodelování daných partií obličeje. Permanentní make-up je vhodný při úpravách velikosti, tvaru a barvy obočí, zvýraznění očních partií, korigování kontur rtů a jejich podbarvení. Je rovněž vhodnou alternativou v případě alergie na líčidla, po úrazech a popáleninách. Místo ošetření se znecitliví anestetickým gelem. Přírodní protialergické barvivo se aplikuje do svrchních vrstev kůže pomocí ultratenké jehly. Zákrok má dvě fáze, aby se dal posoudit odstín a intenzita barvy, případně se vykorigovaly nedostatky. Po zákroku se dočasně objevují tenké stroupky.
 • VÝKON NEPROVÁDÍM POKUD JSTE: těhotné, kojící, epileptičky, klientky uživající antibiotika, klientky s onemocněním rakoviny a jsou v léčbě - nejdříve 4 měsíce po úspěšné léčbě, diabetičky, které si píchají inzulín, netetuji znaménka v obočí, mladší 18 let.
 • Na permanentní makeup choďte vždy odlíčené!

MAGIC SHADING BROW - TECHNIKA PUDROVÉ OBOČÍ

 • Jedná se o permanentní makeup obočí, kdy se pigment vpravuje pomocí mikropigmentační jehly do kůže. Je to velice jemná a přirozená metoda, kdy po vyhojení vznikne efekt stínů. Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti. Tvar se vyměřuje dle přesných postupů. Výdrž je velice individuální, dle typu pleti cca 2 roky.

AQUARELLE LIPS

 • Jemná kontura a stínování rtů do ztracena, které vytváří optické zvětšení rtů a 3D efekt. Lze upravit velikost, tvar a asymetrii rtů.

SOFT LINE - CLASSIC

 • Jedná se o permamnentní make-up aplikovaný nad linii řas. Jemně zvýrazní pohled. Parametry linky jsou dle domluvy a možností. Permanentní make-up vydrží přibližně 3-5 let. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace a stavu Vaší kůže.

SOFT LINE - mezi řasy

 • Jedná se o oční linku, která se aplikuje pouze mezi řasy v řasové linii. Velmi jemná technika.

Než se objednáte, přečtěte si, prosím, důležité informace: 


!!! POKUD JIŽ MÁTE PERMANENTNÍ MAKE-UP Z JINÉHO STUDIA A CHYSTÁTE SE OBJEDNAT NA NOVOU APLIKACI STEJNÉHO MÍSTA -  NEOBJEDNÁVEJTE SE, ALE PŘIJĎTE NEJPRVE NA BEZPLATNOU KONZULTACI, KTEROU SI PŘEDEM DOHODNĚTE NA TEL. ČÍSLE 774 421 221 !!!!

PROSÍM, NECHOĎTE DO STUDIA NEMOCNÉ, I SLABÁ RÝMA NEBO KAŠEL JE PROBLÉM A NEPŘIJMU VÁS. S PŘEDSTIHEM SE PŘEOBJEDNEJTE.

PROSÍM, NA APLIKACI PŘIJĎTE PŘESNĚ V ČAS. V PŘÍPADĚ ZPOŽDĚNÍ  NEMUSÍ BÝT SLUŽBA PROVEDENA.


CO JE PERMANENTNÍ MAKE-UP?

Permanentní make -up je činnost, která porušuje integritu lidské kůže, proniká pod pokožku a přímo do organizmu vpravuje cizorodé látky (pigmenty), proti kterým se naše tělo přirozeně brání pomocí imunitního systému. Při správném provedení a dodržení správné péče po aplikaci je ale výsledný efekt přirozený a dočasně trvalý. Trvanlivost je v rozmezí mezi 1 - 5 let (poté se znovu obnovuje) to záleží na mnoha faktorech, především na typu pleti. Permanentní make-up bohužel nemohou podstoupit všechny klientky, mým cílem není vás vystrašit, jen upozornit na případná rizika. Jedná se o dočasné líčení pomocí zapracování přírodních barviv (mikropigmentů) do oblasti epidermis. Používáme strojkovou metodu. Permanentní make - up (PMU) by měl plnit funkci jemného podtržení daných partií, nenahrazuje klasické líčení. Nejoblíbenější je obočí, oční linky a rty. Využití má především tam, kde přírodní obočí již neroste, vyrovnat asymetrii, dokáže přirozeně zvýraznit linii řas, a zmírnit asymetrii rtů a barvu.

Permanentní make-up podstupujte v dobrém zdravotním stavu a dobré kondici (ne v opilosti, unavení, nemocní). Jen tak se dostaví dobrý cílený výsledek a správné usazení pigmentu.

PÉČE O PERMANENTNÍ MAKE-UP

Péče o čerstvý permanentní make-up je velmi důležitá. K povrchovému zahojení dojde zhruba 7.-10. den po aplikaci, je to individuální proces, stejně tak jako jestli se na tetování vytvoří nějaké malé stroupky (záleží na typu pokožky a na hojivosti každého z nás) ale zcela zahojený permanentní make-up je až po měsíci od první aplikace.

Nedoporučujeme:

Potápění, plavání či saunování, alespoň 14 dní. Také žádné opalování, solárium, protože by mohlo dojít ke změně odstínu barvy. Nepotírat aplikované místo antibiotické masti.

JAKÁ JE PÉČE PO APLIKACI PERMANETNÍHO MAKE-UPU?

V první etapě vypadá permanentní make-up velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem i krví může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Po vyloupnutí stroupků bude barva o 30% až 40% světlejší. Prvotní regenerace probíhá mezi 3 až 7 dnem po aplikaci. V tomto období hojení stroupky nesmíte namáčet, odstraňovat a ani zrychlovat proces hojení pomocí jakýchkoliv prostředků. Nikdy stroupky neodstraňujeme, necháme je volně odpadnout. Je to velmi důležité pro správné usazení pigmentu.

 • Stržený stroupek = ztráta pigmentu, nebo špatné usazení, můžete si způsobit jizvy

 • Dobře vyhojený permanentní make-up je z 50% o správné domácí péči.

 • Konečný výsledek usazení pigmentu a regenerace pokožky je po 5 týdnech od provedení u rtů to může být i déle.

 • Dokud budou na aplikovaném místě stroupky - neomývat místo vodou ani mýdlem

 • Nepoužívat žádné hojivé krémy

 • Nestrhávat stroupky, nechat je volně odpadnout

 • Měsíc po provedení PMU nechodit do solária, bazénu, solné jeskyně, neopalovat se

 • Vyhnout se znečištěnému prostředí

První polovina úspěchu je odborně provedená práce, druhá záleží na vás, jak se budete o čerstvý PMU starat.

Po aplikaci PMU může dojít k otokům a zarudnutí kůže, které většinou odezní do 24 hodin.

Vzhledem k přirozené oxidaci bude místo zákroku 2-3 dny tmavnout. Kvůli lymfatickému a imunitnímu systému může dojít ke ztrátě až 30-40% pigmentu.

První týden se pleť hojí "shora", v dalších dnech se pigment postupně usazuje mezi pokožku a druhou vrstvu kůže. Ihned po aplikaci PMU v oblasti obočí je potřeba intenzivně odsávat tkáňový mok (každou hodinu) čistým vatovým tamponem navlhčeným vodou. (ne mokrým, pouze navlhčit)

Místo zákroku nesmí přijít do kontaktu s vodou, párou a potem do té doby, než odejdou všechny stroupky.

V žádném případě neodstraňujte stroupky, nechte je samovolně odpadnout.

Po 10 dní nepoužívejte na místo zákroku žádná líčidla (pudry, řasenky, rtěnky, apod.), omezte konzumaci citrusových plodů, ostrých kořeněných jídel a tvrdého alkoholu. Vyhněte se prašnému prostředí.

7 dní od zákroku nespěte na obličeji a intenzivně necvičte - vadí pot.

Měsíc nenavštěvujte solária, místo zákroku nevystavujte přímému slunci, používejte vysoký ochranný faktor 50+SPF (vždy, když se budete opalovat).

Na obočí a oční linky nepoužívejte žádné krémy ( doporučujeme suché hojení). Na ostatní aplikované místa PMU použijete doporučené produkty.

Místo zákroku neledujte, mohlo by dojít rozpití pigmentu. Nevystavujte se mrazu a místo zákroku nepřikrývejte např. čepicí, ústenkou, apod.

U PMU aplikovaného na oblast rtů pijte první 2 dny brčkem, dejte pozor na červené víno, kávu, citrusové plody, zubní pastu a ústní vodu. Vyhněte se mastnému jídlu. Rty neokusujte. 7 dnů se nelíbejte a neprovádějte orální sex (možnost infekce).

Po 4-6 týdnech je nutné absolvovat 2. aplikaci PMU.


KDY NENÍ PERMANENTNÍ MAKE-UP VHODNÝ / KONTRAINDIKACE:

 • užíváte-li léky na ředění krve (vysaďte pouze se souhlasem lékaře)

 • máte-li čerstvé výplně a chemický peeling v obličeji (možno aplikovat až po 1 měsíci)

 • pokud plánujete výplň rtů, je vždy lepší první PMU rtů a pak výplň.

 • máte-li výplň rtů METACRILLEM, aplikace PMU není možná.

 • trpíte-li hemofílií, krevním onemocněním, krvácením

 • trpíte-li anémií, vyčerpáním, infekcí dýchacích cest, horečkou, teplotou, nachlazením, rýmou, kašlem, bolestí hlavy, bolestí v krku.

 • v období těhotenství a laktace

 • při diabetu je nutný souhlas lékaře

 • trpíte-li kožním onemocněním (např. lupénka, kožní rány, infekce, vředy a kožní změny -bakteriologické, mukózní, virové)

 • jste-li náchylní k tvorbě keloidních jizev

 • trpíte-li chronickým zánětem jater, hepatitidou, HIV

 • léčíte-li se s nádorovým onemocněním, je nutný souhlas lékaře a k aplikaci by mělo dojít až po 4 měsících od ukončení chemoterapie

 • trpíte-li onemocněním štítné žlázy, vysokým krevním tlakem, je nutná konzultace s lékařem

 • při zvýšeném nitroočním tlaku, onemocněních očí (zánět spojivek, odchlípení sítnice, apod.), po operaci očí, je nutný odstup 3 měsíce

 • máte-li opar v jakékoli fázi

 • trpíte-li poruchou lymfatické a žilní soustavy, infekční nemocí, tuberkulózou

 • máte-li onemocnění jater, ledvin,

 • při neurologické patologii, epilepsii

 • trpíte-li srdečním onemocněním, kardiopatií, infarkty, apod.

 • při albinismu (vpravený pigment se nemusí správně v kůži usadit)

 • používáte-li 24hodin před zákrokem alkohol, kofein, omamné látky (tyto látky podporují krvácení při zákroku),

 • při dalších vážných stavech po operacích, či dalších vážných onemocněních

 • užíváte-li antibiotika (nejdříve 14 dní po dobrání)


Make-up

Máte před sebou příležitost, která je pro vás důležitá? Nechte se hýčkat!

Produkty se kterými pracuji: Skindinavia, Makeup Studio, Makeup for ever, Cashmeer, Tarte, Inglot, MAC, NYX, Makeup Revolution, Be Chic, Malu Wilz, Art Deco, aj.

Základem dobře vypadajícího make-upu je dobře připravená pleť a upravené obočí - odstanění přebytečných chloupků.

Na líčení ke mě do studia choďte vždy odlíčené!

Pokud trpíte suchou pletí je dobré si uvědomit, zda dobře pleť hydratuji hydratačními krémy a piju dostatek čisté vody. Toto je základ.

ODSTRANĚNÍ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU

Během 4 - 7 dnů po odstanění vzniknou stroupky, ktere se samovolně začnou během těchto dnů odlupovat. V tomto období plně akcepruji, že nebudou stroupky násilně odstraňovány. Pokud vznikne dlouhý stroupek, je možné jej opatrně nůžkami odstřihnout tak, aby se pouze zkrátil a nikoliv odtrhl.

V tomoto období akceptuji vyhnout se všem nepříznivým vlivům okolí, se kterými jsem byla podrobně seznámena.

Například:

- vyhnout se infekčními prostředí

- kosmetickým přípravkům a parfémům

- sauně a soláriu

- opalování a samoopalovacím přípravkům

- plavání

- dotykání se prsty a olizování se (na rtech)

- hojivým krémům

- žádné umyvání, voda ani mýdlo

- v případě rtů - žádná horká jídla a velká sousta

- vyhnout se prašnému prostředí

- vyhnout se pocení

- žádný sport ani námaha

- žádný make-up nebo jiná dekorativní a pečující kosmetika nebo anti-aging péče

- plus všechna omezení jako při aplikaci permanentního make-upu

Jestliže nebudou dodržována tato pravidla, bere na sebe klient plnou zodpovědnost za průběh po aplikaci. 

Přibližně po 7 týdnech nebo dříve bude svrchní vrstva pokožky přirozeně sloupnuta a bude vidět předběžný výsledek odstranění. Výsledek je také závisly na vyvarování se všech výše uvedených nepříznivých vlivů. O pokožku po odstranění permanentního make-upu je třeba pečovat se zvýšenou opatrností. obzvláště při aplikaci na rtech je třeba mít na zřeteli, že se aplikuje v lymfatické oblasti, kde je zvýšené riziko infekce. Pečlivě dodržujte všechna hygienická pravidla a aplikované oblasti se nedotýkejte prsty. Pokud se jedna o rty, buďte opatrní při jakémkoliv kontaktu se rty, včetně líbání. Konečný výsledek je viditelný obvykle za 4 - 6 týdnů v závislosti na typy pokožky a dříve použité technice permanentního make-upu a použitých barvách.