Nabídka služeb


PODMÍNKY REZERVACE:

Do studia Vás pustím 5 minut před stanoveným časem. Prosím, vezměte to na vědomí, můj kalendář je plně obsazený a není možné od rozdělané práce odcházet, proto máte termín i s časem, na který máte dorazit. Pokud budete mít víc než 10 minut zpoždění, bohužel službu nemohu provést z časových důvodů. Na každou službu mám vyhrazený čas. Aby byla zachována kvalita, službu nelze uspěchat, nebo provést rychleji.

Ve chvíli, kdy vytvoříte rezervaci je potřeba do 3 dnů uhradit rezervační poplatek ve výši 1.000 Kč na číslo účtu 2101747583/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, které jste uvedli při rezervaci a e-mail, na který zašleme fakturu) nebo také osobně ve studiu Nádražní 7 Český Těšín - také do 3 dnů od vytvoření rezervace. Záloha se poté odečte od provedené služby.

Pro platbu rezervačního poplatku můžete využít QR kód:
ZRUŠENÍ REZERVACE: V případě, že svou rezervaci zrušíte, učiňte tak nejpozději 24 hodin před vaším termínem, jinak rezervační poplatek propadá.

Pokud vlastníte dárkový poukaz a nemůžete se dostavit, zrušte svou rezervaci nejpozději 24 hodin před vaším termínem. V případě pozdějšího zrušení termínu propadá 50% z hodnoty poukazu. V případě, že se nedostavíte, neomluvíte se - dárkový poukaz propadá celý.

DÁRKOVÝ POUKAZ NELZE VRÁTIT ANI SMĚNIT ZA PENÍZE. Objednávejte se, prosím, s dostatečným předstihem a né pár dní před koncem jeho platnosti.

Jako vstřícný krok a projev respektu prosíme o vypnutí mobilního telefonu po dobu vaší návštěvy ve studiu.

Úhradou rezervačního poplatku potvrzuji, že jsem si přečetl/a podmínky rezervace.PERMANENTNÍ MAKE-UP

 • Permanentní make-up je metoda aplikace přírodního barviva do střeních vrstev kůže. Povrchová mikropigmentace permanentním make-upem se podstupuje především z estetických důvodů za účelem zvýraznění nebo vymodelování daných partií obličeje. Permanentní make-up je vhodný při úpravách velikosti, tvaru a barvy obočí, zvýraznění očních partií, korigování kontur rtů a jejich podbarvení. Je rovněž vhodnou alternativou v případě alergie na líčidla, po úrazech a popáleninách. Místo ošetření se znecitliví anestetickým gelem. Přírodní protialergické barvivo se aplikuje do svrchních vrstev kůže pomocí ultratenké jehly. Zákrok má dvě fáze, aby se dal posoudit odstín a intenzita barvy, případně se vykorigovaly nedostatky. Po zákroku se dočasně objevují tenké stroupky.
 • VÝKON NEPROVÁDÍM POKUD JSTE: těhotné, kojící, epileptičky, klientky užívající antibiotika, klientky s onemocněním rakoviny a jste v léčbě - nejdříve 4 měsíce po úspěšné léčbě, diabetičky, které si píchají inzulín, mladší 18 let. Netetuji znaménka v obočí.

Informace k aplikaci PMU:

 • Na permanentní make-up choďte vždy odlíčené!

 • Nechoďte do studia nemocné! Radši termín zrušte a přeobjednejte se.

 • Kůže musí být ve 100% zdravém stavu, bez stroupků, bez pupínků, bez škrábanců, bez oparu!

 • 14 dní před nechodit do solária a stejně tak, měsíc po aplikaci.


PMU obočí:

 • kůže musí být ve 100% zdravém stavu, bez stroupků, bez pupínků, bez škrábanců,

 • min. 14 dní před aplikaci nebarvit obočí a následně i měsíc po aplikaci.


PMU linek:

 • nesmíte mít nasazené kontaktní čočky,

 • nesmíte mít nalepené řasy,

 • nesmíte mít žádné onemocnění očí - šedý zákal, ječné zrno, atd..

 • kůže musí být ve 100% zdravém stavu,

 • pokud máte výrůstky na očním víčku, zvažte nejprve jejich odstranění,

 • pokud zvažujete operaci horních víček, aplikaci očních linek doporučujeme až po zákroku,

 • v případě, že máte výrazné kapilární žilky na očním víčku, nejprve si dohodněte konzultaci, zda bude aplikace pro Vás vhodná.


PMU rtů:

 • dva dny před aplikaci a po aplikaci doporučujeme mazat rty Herpesinem nebo Zoviraxem,

 • den před aplikaci doporučujeme udělat peeling rtů,

 • nesmí být žádné opary, koutky a jiné poranění rtů.


MAGIC SHADING BROW - TECHNIKA PUDROVÉ OBOČÍ

 • Jedná se o permanentní make-up obočí, kdy se pigment vpravuje pomocí mikropigmentační jehly do kůže. Je to velice jemná a přirozená metoda, kdy po vyhojení vznikne efekt stínů. Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti. Tvar se vyměřuje dle přesných postupů. Výdrž je velice individuální, dle typu pleti cca 2 roky.

AQUARELLE LIPS

 • Jemná kontura a stínování rtů do ztracena, které vytváří optické zvětšení rtů a 3D efekt. Lze upravit velikost, tvar a asymetrii rtů.

SOFT LINE - CLASSIC

 • Jedná se o permanentní make-up aplikovaný nad linii řas. Jemně zvýrazní pohled. Parametry linky jsou dle domluvy a možností. Permanentní make-up vydrží přibližně 3-5 let. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace a stavu Vaší kůže.

SOFT LINE - mezi řasy

 • Jedná se o oční linku, která se aplikuje pouze mezi řasy v řasové linii. Velmi jemná technika.


MASTER CLASS

Zvu tě na Master Class, který se skládá z intenzivní teoretické a praktické části.

Mimo to, že jde o jednodenní školení, nechybí velká dávka znalostí k tématům jako jsou pigmenty, jehly, strojky, vyměření tvaru, atd.

Pokud už se permanentnímu make-upu věnuješ, chceš poznat mou techniku a dostat své dovednosti ještě výše, podívej se na více informací zde.Než se objednáte, přečtěte si, prosím, důležité informace: 


!!! POKUD JIŽ MÁTE PERMANENTNÍ MAKE-UP Z JINÉHO STUDIA A CHYSTÁTE SE OBJEDNAT NA NOVOU APLIKACI STEJNÉHO MÍSTA -  NEOBJEDNÁVEJTE SE, ALE PŘIJĎTE NEJPRVE NA BEZPLATNOU KONZULTACI, KTEROU SI PŘEDEM DOHODNĚTE NA TEL. ČÍSLE 774 421 221 !!!!

PROSÍM, NECHOĎTE DO STUDIA NEMOCNÉ, I SLABÁ RÝMA NEBO KAŠEL JE PROBLÉM A NEPŘIJMU VÁS. S PŘEDSTIHEM SE PŘEOBJEDNEJTE.

V DEN APLIKACE MUSÍ BÝT KŮŽE, KDE BUDE PROVEDEN PERMANENTNÍ MAKE-UP VE 100% ZDRAVÉM STAVU - bez stroupků, bez pupínků, bez oparu, bez škrábanců.  

PROSÍM, NA APLIKACI PŘIJĎTE PŘESNĚ V ČAS. V PŘÍPADĚ ZPOŽDĚNÍ,  NEMUSÍ BÝT SLUŽBA PROVEDENA.


CO JE PERMANENTNÍ MAKE-UP?

Permanentní make -up je činnost, která porušuje integritu lidské kůže, proniká pod pokožku a přímo do organizmu vpravuje cizorodé látky (pigmenty), proti kterým se naše tělo přirozeně brání pomocí imunitního systému. Při správném provedení a dodržení správné péče po aplikaci je výsledný efekt přirozený a dočasně trvalý. Trvanlivost je v rozmezí 1 - 5 let (poté se znovu obnovuje). Záleží to na mnoha faktorech, především na typu pleti. Permanentní make-up bohužel nemohou podstoupit všechny klientky, mým cílem není vás vystrašit, jen upozornit na případná rizika. Jedná se o dočasné líčení pomocí zapracování přírodních barviv (mikropigmentů) do oblasti epidermis. Používáme strojkovou metodu. Permanentní make - up (PMU) by měl plnit funkci jemného podtržení daných partií, nenahrazuje klasické líčení. Nejoblíbenější je obočí, oční linky a rty. Využití má především tam, kde přírodní obočí již neroste, vyrovnat asymetrii, dokáže přirozeně zvýraznit linii řas, a zmírnit asymetrii rtů a barvu.

Permanentní make-up podstupujte v dobrém zdravotním stavu a dobré kondici (ne v opilosti, unavení, nemocní). Jen tak se dostaví dobrý cílený výsledek a správné usazení pigmentu.

PÉČE O PERMANENTNÍ MAKE-UP

Péče o čerstvý permanentní make-up je velmi důležitá. K povrchovému zahojení dojde zhruba 7.-10. den po aplikaci, je to individuální proces, stejně tak jako jestli se na tetování vytvoří nějaké malé stroupky (záleží na typu pokožky a na hojivosti každého z nás) ale zcela zahojený permanentní make-up je až po měsíci od první aplikace.

Nedoporučujeme:

Potápění, plavání či saunování, alespoň 14 dní. Také žádné opalování, solárium, protože by mohlo dojít ke změně odstínu barvy. Nepotírat aplikované místo antibiotickou masti.

JAKÁ JE PÉČE PO APLIKACI PERMANENTNÍHO MAKE-UPU?

V první etapě vypadá permanentní make-up velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem i krví může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Po vyloupnutí stroupků bude barva o 30% až 40% světlejší. Prvotní regenerace probíhá mezi 3 až 7 dnem po aplikaci. V tomto období hojení stroupky nesmíte namáčet, odstraňovat a ani zrychlovat proces hojení pomocí jakýchkoliv prostředků. Nikdy stroupky neodstraňujeme, necháme je volně odpadnout. Je to velmi důležité pro správné usazení pigmentu.

 • Stržený stroupek = ztráta pigmentu, nebo špatné usazení, můžete si způsobit jizvy.

 • Dobře vyhojený permanentní make-up je z 50% o správné domácí péči.

 • Konečný výsledek usazení pigmentu a regenerace pokožky je po 5 týdnech od provedení, u rtů to může být i déle.

 • Dokud budou na aplikovaném místě stroupky - neomývat místo vodou ani mýdlem.

 • Nepoužívat žádné hojivé krémy.

 • Nestrhávat stroupky, nechat je volně odpadnout.

 • Měsíc po provedení PMU nechodit do solária, bazénu, solné jeskyně, neopalovat se.

 • Vyhnout se znečištěnému prostředí.

První polovina úspěchu je odborně provedená práce, druhá záleží na vás, jak se budete o čerstvý PMU starat.

Po aplikaci PMU může dojít k otokům a zarudnutí kůže, které většinou odezní do 24 hodin.

Vzhledem k přirozené oxidaci bude místo zákroku 2-3 dny tmavnout. Kvůli lymfatickému a imunitnímu systému může dojít ke ztrátě až 30-40% pigmentu.

První týden se pleť hojí "shora", v dalších dnech se pigment postupně usazuje mezi pokožku a druhou vrstvu kůže. Ihned po aplikaci PMU v oblasti obočí je potřeba intenzivně odsávat tkáňový mok (každou hodinu) čistým vatovým tamponem navlhčeným vodou. (ne mokrým, pouze navlhčit)

Místo zákroku nesmí přijít do kontaktu s vodou, párou a potem do té doby, než odejdou všechny stroupky.

V žádném případě neodstraňujte stroupky, nechte je samovolně odpadnout.

Po dobu 10 dní nepoužívejte na místo zákroku žádná líčidla (pudry, řasenky, rtěnky, apod.), omezte konzumaci citrusových plodů, ostrých kořeněných jídel a tvrdého alkoholu. Vyhněte se prašnému prostředí.

7 dní od zákroku nespěte na obličeji a intenzivně necvičte - vadí pot.

Měsíc nenavštěvujte solária, místo zákroku nevystavujte přímému slunci, používejte vysoký ochranný faktor 50+SPF (vždy, když se budete opalovat).

Na obočí a oční linky nepoužívejte žádné krémy ( doporučujeme suché hojení). Na ostatní aplikované místa PMU použijete doporučené produkty.

Místo zákroku neledujte, mohlo by dojít k rozpití pigmentu. Nevystavujte se mrazu a místo zákroku nepřikrývejte např. čepicí, ústenkou, apod.

U PMU aplikovaného na oblast rtů pijte první 2 dny brčkem, dejte pozor na červené víno, kávu, citrusové plody, zubní pastu a ústní vodu. Vyhněte se mastnému jídlu. Rty neokusujte. 7 dnů se nelíbejte a neprovádějte orální sex (možnost infekce).

Po 4-6 týdnech je nutné absolvovat 2. aplikaci PMU.


KDY NENÍ PERMANENTNÍ MAKE-UP VHODNÝ / KONTRAINDIKACE:

 • Užíváte-li léky na ředění krve (vysaďte pouze se souhlasem lékaře),

 • máte-li čerstvé výplně a chemický peeling v obličeji (možno aplikovat až po 1 měsíci),

 • pokud plánujete výplň rtů, je vždy lepší první PMU rtů a pak výplň,

 • máte-li výplň rtů METACRILLEM, aplikace PMU není možná,

 • trpíte-li hemofilií, krevním onemocněním, krvácením,

 • trpíte-li anémií, vyčerpáním, infekcí dýchacích cest, horečkou, teplotou, nachlazením, rýmou, kašlem, bolestí hlavy, bolestí v krku,

 • v období těhotenství a laktace,

 • při diabetu je nutný souhlas lékaře,

 • trpíte-li kožním onemocněním (např. lupénka, kožní rány, infekce, vředy a kožní změny -bakteriologické, mukózní, virové),

 • jste-li náchylní k tvorbě keloidních jizev,

 • trpíte-li chronickým zánětem jater, hepatitidou, HIV,

 • léčíte-li se s nádorovým onemocněním, je nutný souhlas lékaře a k aplikaci by mělo dojít až po 4 měsících od ukončení chemoterapie,

 • trpíte-li onemocněním štítné žlázy, vysokým krevním tlakem, je nutná konzultace s lékařem,

 • při zvýšeném nitroočním tlaku, onemocněních očí (zánět spojivek, odchlípení sítnice, apod.), po operaci očí, je nutný odstup 3 měsíce,

 • máte-li opar v jakékoli fázi,

 • trpíte-li poruchou lymfatické a žilní soustavy, infekční nemocí, tuberkulózou,

 • máte-li onemocnění jater, ledvin,

 • při neurologické patologii, epilepsii,

 • trpíte-li srdečním onemocněním, kardiopatií, infarkty, apod.,

 • při albinismu (vpravený pigment se nemusí správně v kůži usadit),

 • používáte-li 24hodin před zákrokem alkohol, kofein, omamné látky (tyto látky podporují krvácení při zákroku),

 • při dalších vážných stavech po operacích, či dalších vážných onemocněních,

 • užíváte-li antibiotika (nejdříve 14 dní po dobrání).