Permanentní make-up

  • Permanentní make-up je metoda aplikace přírodního barviva do střeních vrstev kůže. Povrchová mikropigmentace permanentním make-upem se podstupuje především z estetických důvodů za účelem zvýraznění nebo vymodelování daných partií obličeje. Permanentní make-up je vhodný při úpravách velikosti, tvaru a barvy obočí, zvýraznění očních partií, korigování kontur rtů a jejich podbarvení. Je rovněž vhodnou alternativou v případě alergie na líčidla, po úrazech a popáleninách. Místo ošetření se znecitliví anestetickým gelem. Přírodní protialergické barvivo se aplikuje do svrchních vrstev kůže pomocí ultratenké jehly. Zákrok má dvě fáze, aby se dal posoudit odstín a intenzita barvy, případně se vykorigovaly nedostatky. Po zákroku se dočasně objevují tenké stroupky.
  • VÝKON NEPROVÁDÍM POKUD JSTE: těhotné, kojící, epileptičky, klientky uživající antibiotika, klientky s onemocněním rakoviny a jste v léčbě - nejdříve 4 měsíce po úspěšné léčbě, diabetičky, které si píchají inzulín, mladší 18 let. Netetuji znaménka v obočí.
  • Na permanentní makeup choďte vždy odlíčené!MAGIC SHADING BROW - TECHNIKA PUDROVÉ OBOČÍ

  • Jedná se o permanentní make-up obočí, kdy se pigment vpravuje pomocí mikropigmentační jehly do kůže. Je to velice jemná a přirozená metoda, kdy po vyhojení vznikne efekt stínů. Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti. Tvar se vyměřuje dle přesných postupů. Výdrž je velice individuální, dle typu pleti cca 2 roky.

AQUARELLE LIPS

  • Jemná kontura a stínování rtů do ztracena, které vytváří optické zvětšení rtů a 3D efekt. Lze upravit velikost, tvar a asymetrii rtů.


SOFT LINE

  • Jedná se o permanentní make-up aplikovaný nad linii řas. Jemně zvýrazní pohled. Parametry linky jsou dle domluvy a možností. Permanentní make-up vydrží přibližně 3-5 let. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace a stavu Vaší kůže.SOFT LINE - mezi řasy

  • Jedná se o oční linku, která se aplikuje pouze mezi řasy v řasové linii. Velmi jemná technika.